PlayStation 4 Pro özelliği tüm seriye geliyor!

Sony, Ocak ayında yeni PlayStation 4 sistem yazılımı güncellemesi beta testini başlattı. Oyun konsolunu 5.50 sürümüne yükseltecek olan firmware sayesinde oyuncular, pahalı bir harcamadan tasarruf etmiş olacak.

PlayStation 4 rekorlara doymuyor! Sony PlayStation 4 oyun konsolu başarı grafiğini yukarılara taşımaya devam ediyor. 3 aylık sürede satılan konsol rakamı yine şaşırtmış durumda. PlayStation 4 için yeni Dualshock 4 seçenekleri!

PlayStation 4 satışları ile yüzlerin güldüğü Sony, iki yeni Dualshock 4 kablosuz kontrol cihazı seçeneğini daha oyunculara sunuyor. PlayStation 4 Sistem Yazılımı Güncellemesi 5.50 yolda! Yeni güncelleme ile birlikte 2K çözünürlükten düşük bir ekran kullanıyorsanız sadece PlayStation 4 Pro modelinde sunulan Supersampling (Süper Örnekleme) özelliğinden faydalana bileceksiniz. Bildiğiniz üzere sadece Pro model 1080p çözünürlüğün üstüne izin vermekte. Supersampling, oyun içi görüntüleri ekranınızın kaldıracağından daha yüksek çözünürlükte ile işleyen bir anti-aliasing yöntemi olarak tanımlanabilir. Daha sonra görüntüler ekranınızın destekleyebileceği 1080p gibi bir çözünürlüğe ölçeklendiriliyor ve daha iyi gözüken kaplamalar ve akıcı çizgilerle memnun edici sonuçlar otaya konuyor. Kısacası PS4 Pro’nun önemli bir ekstrasını 4K ekran almadan deneyimleye bileceksiniz.

Öte yandan, özellik tüm oyunlarla kullanılamayabilir. Beta aşamasında bu Supersampling destekli oyunlar ise şöyle sıralanıyor:
– The Last Guardian
– Dishonored 2
– Final Fantasy XII :  The Zodiac Age
– Final Fantasy XIV :  A Realm Reborn
– Assassin’s Creed :  The Ezio Collection
– Kingdom Hearts HD 1.5 + 2.5 Remix
– Kingdom Hearts HD 2.8 Final Chapter Prologue ( Dream Drop Distance )
– Metal Gear Solid 5 :  The Phantom Pain
– Metal Gear:  Survive
– Life is Strange : Before the Storm
– Nex Machina :  Death Machine
– No Man’s Sky
– Injustice 2
– Ys VIII :  Lacrimosa of Dana
– Everybody’s Golf
– Call of Duty Black Ops III

PS4 Sistem Yazılımı Güncellemesi 5.50 ile birlikte gelecek birçok özellik hala sır gibi saklanıyor ancak şu yeniliğe bile baktığımızda beklentilerimizi şimdiden yüksek tutabiliriz.

www.webkartali.com

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.